Oferta

- w czym możemy służyć?

Projektowanie graficzne

Potrzebujesz logo? A może projektu wizytówki?  Papieru firmowego czy ulotki?

Może katalog lub ogromny bilboard stojący przy drodze?

A może tylko baner na portal internetowy?

Projektowanie to nasza przyjemność, przepraszam specjalność :)
Zobacz

Strony www

Cieszymy się, że tutaj jesteś. To znaczy, że jesteś świadomy, jak ważna jest swoja własna strona internetowa.
 
Zaczynamy od założeń jaki cel ma mieć Twoja strona. 
 
Może to być wizytówka Twojej firmy, zawierająca podstawowe informacje o Twojej działalności, telefonów kontaktowych oraz ułatwiająca trafienie do Twojej firmy?
 
Może to być w pełni profesjonalna strona, zawierająca szczegółowe informacje o Twojej firmie, certyfikatach, szczegółowo rozpisanej Twojej ofercie  - aby jak najbardziej ułatwić dotarcie do Twojej oferty potencjonalnemu Klientowi.

Możesz sam, w dowolnej chwili zarządzać wszystkimi treściami na stronie www (System CMS). Zmiany wyświetlają się natychmiast :) Możemy Ci w tym również pomóc  :)
 
Możemy pójść krok dalej i stworzyć portal informacyjny o Twojej działalności.
 
Możliwości są nieograniczone. Najważniejsze jest aby były one dopasowane do Twoich oczekiwań. Jesteśmy po to, aby Ci doradzić najlepsze rozwiązanie. Najlepsze dla Ciebie.

 

Do każdej strony dajemy kampanie reklamową w Oświęcimiu, Wadowicach, Kętach, Andrychowie oraz Brzeszczach o wartości 2 500 zł za 1 zł !

Zobacz

Sklepy i portale

A może by tak przenieść swoją firmę gdzieś, gdzie nie ograniczają nas ściany? Gdzieś, gdzie mieszczą się wszyscy, którzy mają ochotę wejść? Gdzie mamy otwarte 7 dni w tygodni przez 24 godziny na dobę? 
 
Do wirtualnego świata, gdzie Klienci, siedzą wygodnie przed komputerem piją kawę i z przyjemnością sprzątają towar z naszych półek?

Zobacz

SEO oraz kampanie Adwords

Czyli co zrobić, aby nasza strona www wyświetlała się na pierwszej stronie wyszukiwarek po wpisaniu naszego słowa kluczowego :)

Optymalizujemy kod strony, pomagamy stworzyć teksty i robimy wszystko aby wyniki naszej pracy widoczne były na pierwszej stronie.

Płacisz tylko za skuteczność! 

Zobacz

Domeny i Hosting


Zobacz

Materiały drukowane

Drukujemy natychmiast od 1 sztuki do kilku milionów jeśli trzeba :)

Od jednej malutkiej wizytówki, trochę większej ulotki, plakat mały i duży. Poprzez folie OWV mieszczące się w oknie Twojej firmy aż do baneru zakrywającego całą ścianę Twojego bloku :)
Zobacz

Gadżety promocyjne

Jaki będzie najlepszy gadżet dla Twojej firmy?

Dobrze, gdy oddaje charakter Twojej działalności i kojarzy się z Twoją branżą.

Do wyboru są tysiące propozycji czekające na Ciebie :)

Zobacz